Audyt wewnętrzny i Kontrola finansowa - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Audyt wewnętrzny i Kontrola finansowa

Absolwenci kierunku, posiadający, między innymi dwuletnią praktykę w zakresie audytu wewnętrznego, mogą ubiegać się o certyfikat audytora wewnętrznego w świetle art. 286 ust.1 pkt. 5 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz.U. Nr 157, poz.1240)

Zapraszamy na edycje wiosenną! Nabór trwa do 15 lutego!

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Wykładowcy

Doktor nauk ekonomicznych i specjalista z zakresu rachunkowości i finansów. Prowadzi zajęcia z podstaw rachunkowości, rachunkowości finansowej, rachunkowości finansowej zaawansowanej, sprawozdawczości finansowej, analizy finansowej, finansów, finansów zakładów ubezpieczeń oraz rachunku kosztów na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych „Rachunkowość" w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie. Jest współautorem kilku podręczników z podstaw rachunkowości, rachunkowości finansowej oraz finansów oraz autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej jednostek gospodarczych.