Content Marketing, Social Media i PR Wewnętrzny - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Content Marketing, Social Media i PR Wewnętrzny

Studia Content Marketing, Social Media i PR Wewnętrzny adresowane są do osób, które realizują się zawodowo w ww. obszarze i pragną podnieść swoje kwalifikacje oraz do osób, które zamierzają rozpocząć swoją karierę.

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Terminy

Studia Executive Master of Business Administration EMBA  realizowane są w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie trwają dwa semestry. Program studiów realizowany jest podczas sobotnio-niedzielnych zjazdów on-line (sobota: 9.00 - 16.00, niedziela: 9.00 - 16.00). 

Możliwe jest indywidualne ustalenie zjazdów on-line w zależności od wymagań grupy (np. zjazdy piątek: 9.00 - 16.00, sobota: 9.00 - 16.00) 

Zjazdy odbywają się według harmonogramów zajęć, ilość zjazdów uzależniona jest od programu kierunku. Organizację roku akademickiego wraz z harmonogramem zajęć podaje się do wiadomości w dniu inauguracji studiów podyplomowych. Rolę koordynatorów procesu dydaktycznego pełnią pracownicy Kolegium Kształcenia Podyplomowego. 

Podczas zjazdów zapewniamy serwis kawowy.