Doctor of Business Administration (DBA) - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Doctor of Business Administration (DBA)

Doctor of Business Administration (DBA) to studia podyplomowe dla liderów biznesu, kadry kierowniczej wyższego szczebla, którzy dążą do prowadzenia badań opartych na praktyce z potencjałem do tworzenia wpływu na biznes. 

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w nowoczesnym kampusie Vizja Park, przy ul. Okopowej 59 w Warszawie.

Vizja Park o kampus o łącznej powierzchni użytkowej 30 000 m2, w tym 2-poziomowa biblioteka z czytelnią ok. 800 m2. Do dyspozycji naszych studentów są 93 sale ćwiczeniowe, 5 dużych auli wykładowych, pracownie specjalistyczne, sale komputerowe, laboratoria i sale symulacyjne.

W kampusie zlokalizowane jest również Kolegium Kształcenia Podyplomowego. Na każdym piętrze zlokalizowane są ogólnodostępne źródełka wody pitnej, toalety dla niepełnosprawnych, pokoje dla matki z dzieckiem. Ponadto zapewnimy naszym studentów bezpłatną sieć Wi-Fi w całym budynku, food court z szeroką ofertą gastronomiczną.

Kompleks edukacyjny Vizja Park znajduje się przy ul. Okopowej 59 na warszawskiej Woli. Prestiż lokalizacji oznacza także doskonałe połączenie komunikacyjne: spacer ze stacji metra „Dworzec Gdański” zajmie 10 minut, dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmie około 10 minut.