Executive Master of Business Administration (EMBA) dla Pielęgniarek i Położnych - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration (EMBA) dla Pielęgniarek i Położnych

Program przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują, bądź będą zajmować najwyższe stanowiska w systemie ochrony zdrowia. 

Zapraszamy na edycje zimową! Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Executive Master of Business Administration EMBA dla Pielęgniarek i Położnych 


 

Program przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują, bądź będą zajmować najwyższe stanowiska systemie ochrony zdrowia. 

 

Celem kształcenia na poziomie Executive Master of Business Administration EMBA jest rozwijanie i pogłębianie umiejętności niezbędnych w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Studia przygotowują do pracy menedżerskiej wyższego szczebla. 

 

Do głównych założeń programu Executive Master of Business Administration EMBA dla Pielęgniarek i Położnych należą: 

  • rozszerzanie i pogłębianie wiedzy menedżerskiej, 

  • przekazanie zasad stosowania nowoczesnych narzędzi analitycznych z zakresu zarządzania, 

  • przygotowanie do analizy organizacji, 

  • ukształtowanie praktycznych umiejętności menedżerskich: współdziałania z otoczeniem, komunikowania się, prowadzenia negocjacji, inicjowania zmian, zarządzanie zamianą, wrażliwej reakcji na problemy społeczne. 

 

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem zarówno w obszarach zarządzania, ekonomii, marketingu, public relations, zarządzania ryzykiem, współpracą z instytucjami publicznymi. Nasi Wykładowcy posiadają bardzo szerokie doświadczenie na poziomie eksperckim. 

 

Uczestnicy studiów zdobywają wiedzę ekspercką i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej dla kadry kierowniczej wyższego szczebla. Zapoznają się również z wieloma przykładami działań zachodzących w systemie ochrony zdrowia. 

 

Studia Master of Business Administration (MBA) uprawnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa. 

Podstawa prawna: art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2020, poz. 735).

 

Warunkiem przyjęcia na studia jest posiadanie wykształcenia pielęgniarskiego/ położniczego. 

 

Studia kończą się egzaminem w formie testu.