Executive Master of Business Administration (EMBA) Zarządzanie projektami informatycznymi - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration (EMBA) Zarządzanie projektami informatycznymi

Program przygotowany jest z myślą o osobach, które chcą zarządzać projektami, bądź zespołami informatycznymi. 

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Wykładowcy

Adam Chmielewski

Trener oraz Business Partner w zakresie konstruowania i wdrażania zasad zarządzania projektami, analizy biznesowej, optymalizacji procesów. Posiada ponad 15 lat doświadczenia jako kierownik projektu. Konsultant na szczeblu państwowym - polskim i europejskim.

Justyna Broniecka

Przedsiębiorca, manager, trener biznesu. Od 15 lat współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie budowania bezpiecznych i optymalnych firm. Aktywny trener metodyk zarządzania projektami z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Szymon Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat PMO, portfeli i organizacyjnych aspektów zarządzania projektami. Redaktor naczelny Strefy PMI.

Piotr Kwietniewski

Kierownik projektów, trener, coach z ponad 15 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologicznych umiejętności w zarządzaniu i sprzedaży oraz umiejętności menadżerskich i przywództwa.

Miłosz Tucholewski

Manager, trener z wieloletnim doświadczeniem w obszarze IT. Certyfikowany SAFe® Program Consultant. Specjalista w zwinnym podejściu do zarządzania projektami.