Executive Master of Business Administration (EMBA) Zarządzanie w ochronie zdrowia - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration (EMBA) Zarządzanie w ochronie zdrowia

Program przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują, bądź będą zajmować najwyższe stanowiska w systemie ochrony zdrowia. 

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Terminy

Studia Executive Master of Business Administration EMBA Zarządzanie w ochronie zdrowia realizowane są w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i trwają dwa semestry. Program studiów realizowany jest podczas sobotnio-niedzielnych zjazdów (sobota: 9.00 - 16.00, niedziela: 9.00 - 15.00). 

Możliwe jest indywidualne ustalenie zjazdów w zależności od wymagań grupy (np. zjazdy piątek: 9.00 - 16.00, sobota: 9.00 - 15.00) 

Zjazdy odbywają się według harmonogramów zajęć, ilość zjazdów uzależniona jest od programu kierunku. Organizację roku akademickiego wraz z harmonogramem zajęć podaje się drogą mailową. Rolę koordynatorów procesu dydaktycznego pełnią pracownicy Kolegium Kształcenia Podyplomowego.