Opieka farmaceutyczna w praktyce - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Opieka farmaceutyczna w praktyce

Studia podyplomowe przeznaczone są dla magistrów farmacji i mają na celu przygotowanie do profesjonalnego prowadzenia opieki farmaceutycznej zgodnie z ustawą o zawodzie farmaceuty.

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w nowoczesnym kampusie Vizja Park, przy ul. Okopowej 59 w Warszawie.

Vizja Park to kampus o łącznej powierzchni użytkowej 30 000 m2, w tym 2-poziomowa biblioteka z czytelnią ok. 800 m2. Do dyspozycji naszych studentów są 93 sale ćwiczeniowe, 5 dużych auli wykładowych, pracownie specjalistyczne, sale komputerowe, laboratoria i sale symulacyjne.

W kampusie zlokalizowane jest również Kolegium Kształcenia Podyplomowego. Na każdym piętrze zlokalizowane są ogólnodostępne źródełka wody pitnej, toalety dla niepełnosprawnych, pokoje dla matki z dzieckiem. Ponadto zapewnimy naszym studentów bezpłatną sieć Wi-Fi w całym budynku, food court z szeroką ofertą gastronomiczną.

Kompleks edukacyjny Vizja Park znajduje się przy ul. Okopowej 59 na warszawskiej Woli. Prestiż lokalizacji oznacza także doskonałe połączenie komunikacyjne: spacer ze stacji metra „Dworzec Gdański” zajmie 10 minut, dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmie około 10 minut.