Podatki - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Podatki

Studia, poprzez swój program konsultowany z autorami ustawy o doradztwie podatkowym, obejmują zagadnienia przydatne do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 15 września 2020 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Lokalizacja

Zajęcia będą się odbywały w nowoczesnym kampusie Vizja Park, przy ul. Okopowej 59 w Warszawie.

Vizja Park o kampus o łącznej powierzchni użytkowej 30 000 m2, w tym 2-poziomowa biblioteka z czytelnią ok. 800 m2. Do dyspozycji naszych studentów  93 sale ćwiczeniowe, 5 dużych auli wykładowych, pracownie specjalistyczne, sale komputerowe, laboratoria i sale symulacyjne. 

W kampusie zlokalizowane jest również Kolegium Kształcenia Podyplomowego. Na każdym piętrze zlokalizowane są ogólnodostępne źródełka wody pitnej, toalety dla niepełnosprawnych, pokoje dla matki z dzieckiem. Ponadto zapewnimy naszym studentów bezpłatną sieć Wi-Fi w całym budynku.

Kompleks edukacyjny Vizja Park znajduje się przy ul. Okopowej 59 na warszawskiej Woli. Prestiż lokalizacji oznacza także doskonałe połączenie komunikacyjne: spacer ze stacji metra „Dworzec Gdański” zajmie około 15 minut, dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmie około 10 minut.