Rachunkowość - dla początkujących - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Rachunkowość - dla początkujących

Studia umożliwiają zdobycie umiejętności i wiedzy niezbędnych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zapraszamy na edycje zimową! Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Celem studiów Rachunkowość - dla początkujących jest zapoznanie słuchaczy z istotą, funkcjami, strukturą współczesnej rachunkowości, z zasadami sporządzania poszczególnych elementów sprawozdania finansowego, ze sposobem interpretacji informacji ekonomicznych wynikających ze sprawozdania finansowego, z ewidencją i rozliczaniem kosztów, z tradycyjnymi i nowoczesnymi systemami rachunku kosztów, stanowiącymi podstawę podejmowania decyzji w jednostce gospodarczej, a także z oceną sytuacji finansowej i majątkowej jednostki na podstawie sprawozdania  finansowego.

Studia adresowane są do osób, które nie ukończyły studiów ekonomicznych, ukończyły studia ekonomiczne, na których rachunkowość nie była wiodącym przedmiotem oraz tych, które pracują w działach finansowo-księgowych i chciałyby pogłębić znajomość podstaw rachunkowości.