Wykorzystywanie metod Wirtualnej Rzeczywistości w terapii psychologicznej (Terapeuta VR) - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Wykorzystywanie metod Wirtualnej Rzeczywistości w terapii psychologicznej (Terapeuta VR)

Nowy kierunek studiów podyplomowych w obszarze e-terapii, czyli świadczenia usług wsparcia psychologiczno-pedagogicznego online z wykorzystaniem narzędzi IT, w tym głównie technologii VR (wirtualnej rzeczywistości).

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Wykładowcy

Zespól prowadzący zajęcia:

  1. Wojciech Kreft - Psycholog, doradca zawodowy, trener i e-trener, terapeuta, wykładowca akademicki, Bogate doświadczenie w psychologii, poradnictwie zawodowym, edukacji i szkoleniu osób dorosłych. Praktyk w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych w dziedzinie psychologii, doradztwa kariery i informacji zawodowej dla dzieci i młodzieży oraz dla osób dorosłych. Innowator łączący nowe technologie cyfrowe z tworzeniem narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego. Współtwórca platformy Theraply VR.

www.linkedin.com/in/wkreft/

  1. Jakub Kreft - Programista z doświadczeniem zarówno w pracy zespołowej, jako team leader, jak i przy projektach indywidualnych (m.in. aplikacje mobilne np. Puzzle Kariery, www.puzzlekariery.pl). Edukator, prezenter - TEDxWarsaw, Finalista Global Impact Challenge. CEO firmy Unicorn VR World w branży AR/VR w obszarze edukacji i terapii. Współtwórca platformy Theraply VR.

www.linkedin.com/in/jakub-kreft/

  1. Michalina Ignaciuk - pedagog, terapeuta i diagnosta, wykładowca akademicki oraz autorka edukacyjnego kanału na YouTubie - Pedagog Michalina. Doktorantka pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim,  interesuje się nowoczesnymi technologiami w edukacji - przede wszystkich rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością.

www.youtube.com/channel/UCMMM9X8duM1Q4nAhwPK2jHg

  1. Katarzyna Olechowska-Olma - Terapeuta VR, pedagog, doradca zawodowy, terapeuta kognitywny Metody Instrumental Enrichment (IE). Pracuje z dziećmi i młodzieżą w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kozienicach

  2. Anna Okupińska – Terapeuta VR, pedagog specjalny, tyflopedagog i logopeda. Oprócz pracy terapeutycznej kieruję Poradnią i Ośrodkiem "Koniczynka" w Szczecinie prowadzacą terapię skierowaną do dzieci z zaburzeniami wzroku, słuchu, mowy, neurologicznymi i całościowymi (zespół Aspergera, autyzm, afazja). Pracuje z VR od 2019 r., prowadzi terapię widzenia z wykorzystaniem okularów VR i aplikacji Remmed. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie.

       6. dr Paweł Złamańczuk