Zarządzanie Procesami Biznesowymi - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Zarządzanie Procesami Biznesowymi

Celem studiów jest przekazanie uczestnikom najnowszych osiągnieć w zakresie biznesowego podejścia do zarządzania procesami w organizacjach

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 15 września 2020 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Zarządzanie procesami stanowi jeden z dominujących i najszybciej rozwijających się nurtów współczesnej teorii i praktyki gospodarczej. Coraz częściej znajduje zastosowanie w nowoczesnych organizacjach. Celem studiów podyplomowych jest przekazanie uczestnikom najnowszych osiągnięć w zakresie biznesowego podejścia do zarządzania procesami w organizacjach. W trakcie studiów zaprezentowane zostaną metody i techniki zarządzania procesami, projektami, jakością i finansami oraz marketingiem zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Studia zostały przygotowane we współpracy z firmą BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o. - czołowym dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie procesem. Uczestnicy w trakcie zajęć uzyskują możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego znajomość oprogramowania ADONIS.

Na kanwie prezentowanej struktury studiów podyplomowych wykładowcami będą profesorowie uczelni wyższych i praktycy z życia gospodarczego. Studia skierowane są do wszystkich zainteresowanych problematyką zarządzaniem procesami w przedsiębiorstwach, instytucjach.