Compliance w instytucjach finansowych - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Compliance w instytucjach finansowych

Zajęcia realizowane są przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w Compliance na stanowiskach kierowniczych.

Zapraszamy na edycje zimową! Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Zasadniczym atutem Podyplomowych studiów Compliance w instytucjach finansowych jest ich praktyczny wymiar. Zajęcia realizowane są przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w Compliance na stanowiskach kierowniczych.

Dobór tematyki, omawiane zagadnienia wynikają z bogatego doświadczenia Wykładowców i odpowiadają na realne potrzeby rynku.

Studia adresowane są do osób, które pracują w obszarach Compliance i pragną pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Uczestnikami zajęć mogą zostać również osoby, które planują rozpocząć swoją drogę zawodową w tym obszarze a ich główną motywacją do ukończenia studiów jest nabycie praktycznej wiedzy z ww. zakresu.

Wśród odbiorców szkoleń i wystąpień dot. Complaince, realizowanych przez naszą Kadrę, znajdują się Członkowie Zarządów i Rad Nadzorczych instytucji finansowych.