Compliance w instytucjach finansowych - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Compliance w instytucjach finansowych

Zajęcia realizowane są przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w Compliance na stanowiskach kierowniczych.

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Zasadniczym atutem Podyplomowych studiów Compliance w instytucjach finansowych jest ich praktyczny wymiar. Zajęcia realizowane są przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w Compliance na stanowiskach kierowniczych.

Dobór tematyki, omawiane zagadnienia wynikają z bogatego doświadczenia Wykładowców i odpowiadają na realne potrzeby rynku.

Studia adresowane są do osób, które pracują w obszarach Compliance i pragną pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Uczestnikami zajęć mogą zostać również osoby, które planują rozpocząć swoją drogę zawodową w tym obszarze a ich główną motywacją do ukończenia studiów jest nabycie praktycznej wiedzy z ww. zakresu.

Wśród odbiorców szkoleń i wystąpień dot. Complaince, realizowanych przez naszą Kadrę, znajdują się Członkowie Zarządów i Rad Nadzorczych instytucji finansowych.