Executive Master of Business Administration EMBA Marketing Polityczny - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration EMBA Marketing Polityczny

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Studia Executive Master of Business Administration EMBA są powszechnie uważane za najwyższą formę wykształcenia menedżerów. Program przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują, bądź będą zajmować kluczowe stanowiska w przedsiębiorstwach oraz administracji publicznej.

Celem kształcenia na poziomie Executive Master of Business Administration EMBA jest rozwijanie i pogłębianie umiejętności nie­zbędnych w osiągnięciu sukcesu zawodowego, studia te  przygotowują do pracy menedżerskiej wyższego szczebla.

Zajęcia na Kierunku programu Executive Master of Business Administration EMBA Marketing Polityczny są praktycznymi Studiami poruszającymi istotne tematyki z punktu widzenia funkcjonowania państwa i polityki.

Zajęcia charakteryzuje zdecydowana przewaga informacji praktycznych oraz praca na przykładach, analizowanie ich. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami w sposób przystępny w formie wykładowo-warsztatowej.

Prowadzący zajęcia to specjaliści w wybranych dziedzinach, na co dzień realizujący projekty w obszarze komunikacji i administracji. Osoby sprawujące funkcje kierownicze oraz praktycy zagadnień politycznych. Dzięki Trenerom, Uczestnicy zapoznają się z doświadczeniem i praktyką.

 

Kluczowym aspektem Studiów jest ich wymiar praktyczny oraz podniesienie zagadnień związanych z komunikacją i kształtowanie wizerunku do poziomu eksperckiego EMBA.

 

Uczestnicy studiów zdobywają wiedzę ekspercką i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej dla kadry kierowniczej wyższego szczebla. Zapoznają się również z wieloma przykładami działań zachodzących w systemie ochrony zdrowia.

 

Studia Master of Business Administration (MBA) uprawnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa.

Podstawa prawna: art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182).