Executive Master of Business Administration (EMBA) Marketing Polityczny - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration (EMBA) Marketing Polityczny

Zajęcia z kierunku EMBA Marketing Polityczny są praktycznymi Studiami poruszającymi istotne tematyki z punktu widzenia funkcjonowania państwa i polityki.

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Studia Executive Master of Business Administration EMBA są powszechnie uważane za najwyższą formę wykształcenia menedżerów. Program przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują, bądź będą zajmować kluczowe stanowiska w przedsiębiorstwach oraz administracji publicznej.

Celem kształcenia na poziomie Executive Master of Business Administration EMBA jest rozwijanie i pogłębianie umiejętności nie­zbędnych w osiągnięciu sukcesu zawodowego, studia te przygotowują do pracy menedżerskiej wyższego szczebla.

Zajęcia na Kierunku programu Executive Master of Business Administration EMBA Marketing Polityczny są praktycznymi Studiami poruszającymi istotne tematyki z punktu widzenia funkcjonowania państwa i polityki.

Zajęcia charakteryzuje zdecydowana przewaga informacji praktycznych oraz praca na przykładach, analizowanie ich. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami w sposób przystępny w formie wykładowo-warsztatowej.

Prowadzący zajęcia to specjaliści w wybranych dziedzinach, na co dzień realizujący projekty w obszarze komunikacji i administracji. Osoby sprawujące funkcje kierownicze oraz praktycy zagadnień politycznych. Dzięki Trenerom, Uczestnicy zapoznają się z doświadczeniem i praktyką.

 

Kluczowym aspektem Studiów jest ich wymiar praktyczny oraz podniesienie zagadnień związanych z komunikacją i kształtowanie wizerunku do poziomu eksperckiego EMBA.

 

Uczestnicy studiów zdobywają wiedzę ekspercką i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej dla kadry kierowniczej wyższego szczebla. Zapoznają się również z wieloma przykładami działań zachodzących w systemie ochrony zdrowia.

 

Studia Master of Business Administration (MBA) uprawnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa.

Podstawa prawna: art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2020, poz. 735).

Mając na uwadze indywidualne podejścia do potrzeb Uczestników, Uczelnia zastrzega prawo do wprowadzania zmian programowych stosownie do profilu zawodowego, przygotowania merytorycznego oraz zainteresowań Uczestników. Zmiany te mogą dotyczyć max. 25% treści programowych. Podczas realizacji programu studiów jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Razem tworzymy naszą przyszłość.