Marketing i Reklama Komunikacja Zintegrowana - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Marketing i Reklama Komunikacja Zintegrowana

Studia przekazują najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania procesami marketingowymi, zasad marketingowego myślenia i ich praktycznego zastosowania na rynku konkurencyjnym.

Zapraszamy na edycje zimową! Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Celem studiów jest przestawienie wielu form i aspektów komunikacyjnych począwszy od zagadnień PR i reklamy po regulacje prawne i aktualne trendy rynkowe.

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy dzielić się będą swoim bogatym doświadczeniem zarówno w obszarach social media, komunikacji marketingowej jak i public relations. Nasi Wykładowcy posiadają doświadczenie, które pomoże przełożyć zagadnienia teoretyczne na rzeczywiste funkcjonowanie rynkowe.

Słuchacze Studium wyposażeni zostaną w wiedzę i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej. Zapoznają się również z wieloma przykładami działań w szeroko rozumianej branży komunikacyjnej oraz wykorzystywanymi narzędziami.

Dodatkowym atutem zajęć jest organizacja 30 godzinnego modułu podczas, którego analizowane będą case studies oraz tworzone będą projekty podczas zajęć warsztatowych.