Marketing i Reklama Komunikacja Zintegrowana - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Marketing i Reklama Komunikacja Zintegrowana

Studia przekazują najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania procesami marketingowymi, zasad marketingowego myślenia i ich praktycznego zastosowania na rynku konkurencyjnym.

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Celem studiów jest przestawienie wielu form i aspektów komunikacyjnych począwszy od zagadnień PR i reklamy po regulacje prawne i aktualne trendy rynkowe.

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy dzielić się będą swoim bogatym doświadczeniem zarówno w obszarach social media, komunikacji marketingowej jak i public relations. Nasi Wykładowcy posiadają doświadczenie, które pomoże przełożyć zagadnienia teoretyczne na rzeczywiste funkcjonowanie rynkowe.

Słuchacze Studium wyposażeni zostaną w wiedzę i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej. Zapoznają się również z wieloma przykładami działań w szeroko rozumianej branży komunikacyjnej oraz wykorzystywanymi narzędziami.

Dodatkowym atutem zajęć jest organizacja 30 godzinnego modułu podczas, którego analizowane będą case studies oraz tworzone będą projekty podczas zajęć warsztatowych.