Doctor of Business Administration (DBA) - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Doctor of Business Administration (DBA)

Doctor of Business Administration (DBA) to studia podyplomowe dla liderów biznesu, kadry kierowniczej wyższego szczebla, którzy dążą do prowadzenia badań opartych na praktyce z potencjałem do tworzenia wpływu na biznes. 

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Studia podyplomowe Doctor of Business Administration (DBA) zaprojektowano dla liderów biznesu, kadry kierowniczej wyższego szczebla i menedżerów, którzy dążą do podwyższenia zakresu swoich kompetencji biznesowych.

Do głównych założeń programu należą:

  • doskonalenie praktycznego doświadczenia w zakresie technologii i spostrzeżeń biznesowych,
  • nauka poruszania się i adaptacji do ciągle zmieniającego się rynku, samodzielnej inwencji, a przy tym zaradzania problemom w globalnym biznesie,
  • wzmocnienie umiejętności przywódczych przy przygotowaniach strategii biznesowej,
  • omówienie najbardziej zaawansowanych aspektów etyki, zarządzania, PR i marketingu w biznesie.

Studia umożliwiają zdobycie certyfikatu Doctor of Business Administration (DBA) który jest najbardziej zaawansowanym stopniem podyplomowym w zakresie edukacji biznesowej i zarządzania.

Wymogiem w rekrutacji jest posiadanie wykształcenia wyższego, 5-letnie doświadczenia zawodowego, dyplomu Master of Business Administration (MBA) lub Executive Master of Business Administration (EMBA).