Nadzór sanitarno-epidemiologiczny w zdrowiu publicznym - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Nadzór sanitarno-epidemiologiczny w zdrowiu publicznym

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Nadzór sanitarno-epidemiologiczny w zdrowiu publicznym to dwusemestralne studia podyplomowe, które stanowią odpowiedź na potrzeby i wyzwania, jakie stawia przed nami współczesne społeczeństwo. Program skonstruowany został tak, aby przygotować absolwentów do sprawowania funkcji profilaktycznych, opiekuńczych, organizacyjno-zarządczych i edukacyjnych w kontekście zdrowia publicznego. Praktyczny profil kształcenia pozwala na zdobycie umiejętności w zakresie gromadzenia danych o sytuacji zdrowotnej zbiorowości, realizowania programów dotyczących profilaktyki oraz opieki i rehabilitacji psychospołecznej, wdrażania i koordynowania programów oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia, gromadzenia danych dotyczących ekonomiki oraz zarządzania ochroną zdrowia w środowisku lokalnym.

Studiując na kierunku Nadzór sanitarno-epidemiologiczny w zdrowiu publicznym zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:

  • profilaktyki chorób zakaźnych i cywilizacyjnych,
  • ochrony środowiska,
  • funkcjonowania i uprawnień nadzoru sanitarno-epidemiologicznego,
  • przeprowadzania nadzoru sanitarno-epidemiologicznego w różnego rodzaju placówkach,
  • udzielania Pierwszej Pomocy,
  • podstaw promocji zdrowia.

Ukończenie studiów podyplomowych Nadzór sanitarno-epidemiologiczny w zdrowiu publicznym otworzy przed Absolwentami kilka ciekawych ścieżek kariery zawodowej m.in. w: administracji publicznej, branży farmakologicznej, służbie zdrowia, ośrodkach wellness i SPA, organizacjach prowadzących edukację zdrowotną i promocję zdrowia.