O nas

Kolegium Kształcenia Podyplomowego Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie


Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie jest niepubliczną uczelnią akademicką działającą na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym. Utworzona została 8 maja 2001 r. i wpisana jest pod numerem 261 do właściwego rejestru szkół wyższych prowadzonego przez Ministra Edukacji i Nauki. Uczelnia zapewnia wysoki poziom nauczania oparty o nowoczesne i sprawdzone metody kształcenia, z wykorzystaniem najlepszych międzynarodowych wzorców edukacyjnych. Uczelnia jest zlokalizowana w otoczeniu centrum Warszawy a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Posiada własny obszerny parking oraz dziedziniec. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Studia podyplomowe w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się systemie studiów zaocznych.
W systemie zaocznym zajęcia prowadzone są raz lub dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele, według harmonogramów zajęć. Organizację roku akademickiego wraz z harmonogramem zajęć podaje się do wiadomości w dniu inauguracji studiów podyplomowych.
Rolę koordynatorów procesu dydaktycznego pełnią pracownicy Kolegium Kształcenia Podyplomowego.
Absolwenci studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie otrzymują świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz dyplomy ukończenia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Wirtualny spacer


Standard budynku

samoogsługowa szatnia
recepcja
ochrona
kontrola dostępu
wykładziny
BMS
CCTV
rowerownia
parking podziemny
rolety zaciemniające
pokoje rodzica z dzieckiem
gastronomia
recepcja mobilna
uchylne okna
podnoszone podłogi
klimatyzacja
bezpłatne WIFI
dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami

Standard sal i usługi dodatkowe

rzutnik multimedialny
ekran
tablica
flipchart
tablica suchościeralna
nagłośnienie
kamera cyfrowa
mównica
laptop
mikrofon
lunch
serwis kawowy
wsparcie techniczne
inne usługi
dodatkowe wieszaki na odzież
swobodne ustawienie krzeseł

Zaufali nam