O nas

Kolegium Kształcenia Podyplomowego Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie


Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie jest niepubliczną uczelnią akademicką działającą na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym. Utworzona została 8 maja 2001 r. i wpisana jest pod numerem 261 do właściwego rejestru szkół wyższych prowadzonego przez Ministra Edukacji i Nauki. Uczelnia zapewnia wysoki poziom nauczania oparty o nowoczesne i sprawdzone metody kształcenia, z wykorzystaniem najlepszych międzynarodowych wzorców edukacyjnych. Uczelnia jest zlokalizowana w otoczeniu centrum Warszawy a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. Posiada własny obszerny parking oraz dziedziniec. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Studia podyplomowe w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się systemie studiów zaocznych.
W systemie zaocznym zajęcia prowadzone są raz lub dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele, według harmonogramów zajęć. Organizację roku akademickiego wraz z harmonogramem zajęć podaje się do wiadomości w dniu inauguracji studiów podyplomowych.
Rolę koordynatorów procesu dydaktycznego pełnią pracownicy Kolegium Kształcenia Podyplomowego.
Absolwenci studiów podyplomowych organizowanych przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie otrzymują świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz dyplomy ukończenia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Proces kształcenia prowadzony jest w kompleksie edukacyjnym Vizja Park to miejsce zasługujące na słowa uznania. To przestrzeń, która poprzez nowoczesność i bezpieczeństwo, zapewnia komfortowy rozwój na każdym etapie kształcenia.

Do dyspozycji naszych studentów są 93 sale ćwiczeniowe, 5 dużych auli wykładowych, pracownie specjalistyczne, sale komputerowe, laboratoria i sale symulacyjne.

Na każdym piętrze zlokalizowane są ogólnodostępne źródełka wody pitnej, toalety dla niepełnosprawnych, pokoje dla matki z dzieckiem. Ponadto zapewniamy naszym studentom bezpłatną sieć Wi-Fi w całym budynku.


W ramach przynależności do społeczności studiów podyplomowych Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie mają Państwo możliwość korzystania z Biblioteki AEH, gdzie znajdą Państwo 50 000 pozycji książek naukowych oraz uzyskać dostęp do następujących źródeł wiedzy:

 • Czytelnia podręczników akademickich on-line Ibuk Libra. Dostęp do ponad 900 książek oraz publikacji naukowych w języku polskim.
 • Academica to cyfrowa wypożyczalnia książek i czasopism naukowych, udostępniająca ponad 3 miliony dokumentów. 
 • Science Direct jest bazą wydawnictwa Elsevier oferującą dostęp do artykułów z czasopism naukowych głównie z dziedziny nauk ekonomicznych, społecznych, przyrodniczych i medycznych.
 • Kolecja czasopism i książek wydawnictwa Wiley-Blackwell z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych i humanistycznych.


 • Ebsco - pakiet 14 baz pełnotekstowych i abstraktowych o tematyce ekonomicznej, biznezowej, społecznej, medycznej i humanistycznej. Pożyteczne źródło informacji dla autorów prac semestralnych i dyplomowych.
 • Elektroniczna wersja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych czasopism naukowych "Nature". Tygodnik opisuje odkrycia ze wszystkich dziedzin nauk przyrodniczych, inżynieryjnych oraz ścisłych i ekonomicznych.
 • Dostęp do elektronicznej wersji prestiżowego czasopisma naukowego "Science". Tygodnik publikuje najnowsze, szczególnie istotne i doniosłe odkrycia w dziedzinie nauk przyrodniczych i wszelkich materiały wiążące się z rolą nauki we współczesnym świecie.

W bibliotece dostępne są również bazy abstraktowo-bibliometryczne:

 • Scopus to baza danych zawierająca informacje na temat opublikowanych książek, artykułów i innych publikacjach naukowych.
 • Web of Science umożliwia dostęp do baz abstraktowo-bibliometrycznych, m.in. Science Citation Index Expanded (SCIE), Social Sciences Citation Index (SSCI), Art & Humanities Citation Index (AHCI).


Ponadto uzyskują Państwo dostęp do pełnego pakietu Microsoft Office 365 przez cały tok studiów podyplomowych:

 1. MS Word
 2. MS Excel
 3. MS Power point
 4. MS Outlook
 5. MS OneDrive
 6. MS OneNote
 7. MS SharePoint
 8. MS Teams
 9. MS Sway
 10. MS Forms

Będąc Uczestnikiem studiów podyplomowych mogą Państwo korzystać z oferty konferencji, webinarów oraz szkoleń organizowanych przez Akademię Ekonomiczno - Humanistyczną w Warszawie na terenie kompleksu Vizja Park.


Food court z szeroką ofertą gastronomiczną mieszczący się na 1 piętrze Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. W menu kuchni można znaleźć różne propozycje smakowe. Serwujemy dania i napoje na ciepło, na zimno oraz desery. Kuchnie świata pojawiające się w menu kantyny to: kuchnia azjatycka, śródziemnomorska europejska, amerykańska oraz meksykańska. Dania wegetariańskie są wpisane w stałą ofertę food courtu.


W ofercie naszego kampusu, znajdą Państwo również pokoje hotelowe do wynajęcia. Apartamenty znajdują się na 5 piętrze w wydzielonej części kampusu Vizja Park mieszczącego się w Warszawie przy ul. Okopowej 59. Wszystkie pokoje posiadają osobną łazienkę i wyposażone są w 2 pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę z możliwością zakwaterowania 1,2 lub 3 osób (taka sama cena za pokój bez względu na liczbę osób). W pokoju znajduje się m.in. TV (ogólnodostępne kanały), mini-lodówka, czajnik elektryczny (herbata, woda), w łazience suszarka do włosów, ręczniki oraz podstawowe kosmetyki.


Zapraszamy do kontaktu i obserwowania na portalach społecznościowych:
 Facebook: https://www.facebook.com/AEHKKP
 Instagram: https://www.instagram.com/aehkkp/
 LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/aehkkp/?viewAsMember=true

Wirtualny spacer


Standard budynku

samoogsługowa szatnia
recepcja
ochrona
kontrola dostępu
wykładziny
BMS
CCTV
rowerownia
parking podziemny
rolety zaciemniające
pokoje rodzica z dzieckiem
gastronomia
recepcja mobilna
uchylne okna
podnoszone podłogi
klimatyzacja
bezpłatne WIFI
dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami

Standard sal i usługi dodatkowe

rzutnik multimedialny
ekran
tablica
flipchart
tablica suchościeralna
nagłośnienie
kamera cyfrowa
mównica
laptop
mikrofon
lunch
serwis kawowy
wsparcie techniczne
inne usługi
dodatkowe wieszaki na odzież
swobodne ustawienie krzeseł

Zaufali nam