Podatki - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Podatki

Studia, poprzez swój program konsultowany z autorami ustawy o doradztwie podatkowym, obejmują zagadnienia przydatne do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

Zapraszamy na edycje zimową! Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2021r. - 09.01.2022r. Kolegium Kształcenia Podyplomowego jest nieczynne.

Charakterystyka

Studia skierowane są do osób pragnących zdobyć wiedzę w zakresie obowiązujących w Polsce obciążeń podatkowych i stosowania w praktyce prawa podatkowego, a w szczególności do pracowników organów skarbowych, służb finansowych w zakładach pracy, właścicieli firm, członków zarządów i rad nadzorczych oraz pozostałych osób zainteresowanych usystematyzowaniem i zaktualizowaniem wiedzy w zakresie ekonomicznych strategii podatkowych.  Studia, poprzez swój program konsultowany z autorami ustawy o doradztwie podatkowym, obejmują zagadnienia przydatne także do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

Podczas zajęć studenci zdobędą poszerzoną umiejętność interpretacji przepisów prawnych, formułowania pism procesowych oraz rozwiązywania praktycznych problemów podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.