Techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Zapraszamy na edycję jesienną! Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Roczne studia podyplomowe z Technik Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej dedykowane są dla psychologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów pracujących z osobami wymagającymi wsparcia. Studia obejmują 10 zjazdów (11 zjazdów dla osób, które w dotychczasowym toku kształcenia nie miały zajęć z zakresu psychopatologii). Celem studiów jest uzyskanie umiejętności rozumienia strategii i praktycznego zastosowania technik terapii poznawczo-behawioralnej w odniesieniu do dorosłych pacjentów prezentujących różne najczęściej występujące problemy i zaburzenia zdrowia psychicznego. Studia trwają 2 semestry (160 godzin; dla osób uczestniczących w zajęciach z psychopatologii - 176 godzin).

Na podstawie decyzji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, lekarze, którzy ukończą te studia podyplomowe, uzyskują 176 punktów edukacyjnych.