Zarządzanie Międzykulturowe w Organizacji (online) - Studia Podyplomowe w Warszawie

studia podyplomowe
Zarządzanie Międzykulturowe w Organizacji (online)

Zapraszamy na edycję zimową! Rekrutacja w toku ...

Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Charakterystyka

Studia Zarządzanie Międzykulturowe w Organizacji (online) adresowane są do osób, które zarządzają zespołami lub planują podjąć się roli lidera w niedalekiej przyszłości. Kompetencje międzykulturowe od kilku lat niezmiennie są umieszczane na listach kompetencji najbardziej pożądanych przez rekruterów i firmy. Nie bez powodu. W dobie globalizacji i upowszechnienia pracy w systemie rozproszonym i wirtualnym praca w zespole międzynarodowym jest coraz bardziej oczywista. 

Celem kształcenia na studiach Zarządzanie Międzykulturowe w Organizacji (online) jest rozwijanie i pogłębianie umiejętności niezbędnych w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

 

Do głównych założeń programu Zarządzanie Międzykulturowe w Organizacji należą:

  •      rozszerzanie i pogłębianie wiedzy menedżerskiej w zakresie kompetencji międzykulturowych,
  •      pozyskanie i utrwalenie wiedzy z zakresu zarządzania zespołem międzykulturowym, również w sytuacji rozproszenia,
  •      utrwalenie umiejętności w obszarze zarządzania potrzebami, kryzysami i różnicami w zespole międzynarodowym,
  •      zapoznanie się z zagadnieniami wpływu kultury na percepcję.

 

Kluczowym aspektem Studiów jest ich wymiar praktyczny oraz podniesienie zagadnień związanych z zarządzaniem zespołem międzynarodowym na żywo i online, komunikacją międzykulturową oraz kształtowaniem kultury organizacji.

 

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem zarówno w obszarach zarządzania międzykulturowego, zarządzania zespołami rozproszonymi, leadershipu, nowych technologii, ekonomii czy zarządzania kryzysowego. Nasi Wykładowcy posiadają bardzo szerokie doświadczenie na poziomie eksperckim.

 

Uczestnicy studiów zdobywają wiedzę ekspercką i utrwalą umiejętności przydatne w pracy zawodowej.